Role Expire (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: - None -
bo: - མེད། -

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Timezone
bo: དུས་ཚོད་ཁུལ

en: Delete role
bo: འགན་ནུས་བསུབ་པ

en: Save role
bo: འགན་ནུས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Custom date format
bo: རང་བཟོས་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རྣམ་གཞག

en: Invalid date format.
bo: ནུས་མེད་ཀྱི་ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: @date_format format
bo: @date_format རྣམ་གཞག

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
bo: གལ་སྲིད་རང་བཟོ་ཡིན་ཚེ། <a href="@url" target="_blank">PHP ལག་དེབ་</a>ནང་དུ་ཟླ་ཚེས་རྣམ་བཞག་ལ་གཟིགས་རོགས། དེ་མིན་ན། མངོན་སྟོན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད་ཀྱི་སྡེ་ཚན་མི་འདྲ་བ་ནང་འཇུག་བྱེད་རོགས། སོར་བཞག་ཏུ་2 ཡིན།

en: - Default site/user timezone -
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དུས་ཚོད་ཁུལ
