Role Expire (8.x-1.2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: User
bs: Korisnik

en: Date format
bs: Format datuma

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Custom date format
bs: Prilagođeni format datuma

en: Invalid date format.
bs: Neispravan format datuma
