Role Expire (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: - None -
ca: - Cap -

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: User
ca: Usuari

en: Date format
ca: Format de la data

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Delete role
ca: Suprimeix el rol

en: Save role
ca: Desa el rol

en: Custom date format
ca: Format de data personalitzat

en: Invalid date format.
ca: Format de data no vàlid.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ca: Si "Personalitza", vegeu <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">els documents PHP</a> per als formats de data. En cas contrari, introduïu el nombre de diferents unitats de temps que es mostraran, que s'estableixen per defecte a 2.

en: @date_format format
ca: format de @date_format

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ca: Per "Personalitzat", veieu el <a href="@url" target="_blank">manual de PHP</a> pels formats de data. Si no, poseu el nombre d'unitats de temps diferents a mostrar, que per defecte és de 2.

en: Timezone to be used for date output.
ca: Fus horari que s'emprarà per mostrar dates.

en: - Default site/user timezone -
ca: - Fus horari predeterminat pel lloc o usuari -

en: @name format: @date
ca: Format @name: @date
