Role Expire (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: General settings
et: Üldised seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Custom
et: Kohandatud

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Delete role
et: Kustuta roll

en: Save role
et: Salvesta roll

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Timezone to be used for date output.
et: Kuupäevale rakendatav ajatsoon.

en: - Default site/user timezone -
et: - Vaikimisi saidi/kasutaja ajatsoon -

en: @name format: @date
et: @name formaat: @date
