Role Expire (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Date format
ug: ۋاقىت فورماتى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Delete role
ug: ئەزالارنى ئۆچۈرۈش
