Role Expire (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ast: -Nengún-

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: User
ast: Usuariu

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Custom
ast: Personalizáu
