Role Expire (8.x-1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: - None -
cy: - Dim -

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Date format
cy: Fformat dyddiad

en: Custom
cy: Addasu

en: Timezone
cy: Cylchfa Amser

en: Custom date format
cy: Addasu fformat dyddiad

en: Invalid date format.
cy: Fformat dyddiad annilys.
