Role Expire (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: User
gl: Usuario/a

en: Date format
gl: Formato de data

en: Custom
gl: Personalizado

en: Timezone
gl: Fuso horario

en: Custom date format
gl: Formato personalizado de data

en: Invalid date format.
gl: Formato de data non válido
