Role Expire (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: General settings
ro: Setări generale

en: User
ro: Utilizator

en: Date format
ro: Format dată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Custom date format
ro: Format de dată personalizat

en: Invalid date format.
ro: Format de dată invalid.

en: If "Custom", see <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">the PHP docs</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
ro: Dacă este "Personalizat", vedeți <a href="http://us.php.net/manual/en/function.date.php" target="_blank">documentele PHP</a> pentru fomate de date. În caz contrar, introduceți numărul unităților de timp diferite ce va fi afișat, care implicit este 2.

en: Timezone to be used for date output.
ro: Fusul orar folosit pentru formatul de ieșire al datei.

en: - Default site/user timezone -
ro: - Fusul orar implicit al sitului/utilizatorului -
