Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
