Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Save
cs: Uložit

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
