Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Save
eu: Gorde

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna
