Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Save
fa: ذخیره

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Weight for @title
fa: وزن @title
