Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Mál

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
