Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Save
gl: Gardar

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Multilingual
gl: Multilingüe

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
