Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
