Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: User role
id: Peran pengguna

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Weight for @title
id: Bobot @title
