Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: User role
it: Ruolo utente

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Weight for @title
it: Peso per @title
