Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Language
km: ភាសា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
