Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
