Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
