Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Language
nn: Språk

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Save
nn: Lagre

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg
