Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Save
sk: Uložiť

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Multilingual
sk: Viacjazyčný

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
