Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Save
th: บันทึก

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
