Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Save
vi: Lưu

en: User role
vi: Vai trò của người dùng

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
