Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: User role
ar: دور المستخدم

en: Multilingual
ar: متعدد اللغات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
