Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Language
et: Keel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Save
et: Salvesta

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Weight for @title
et: @title kaal
