Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Save
fr: Enregistrer

en: User role
fr: Rôle de l'utilisateur

en: Multilingual
fr: Multilingue

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: No items.
fr: Aucun élément.
