Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Language
gu: ભાષા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Save
gu: સાચવો

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો
