Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User role
hi: उपयोगकर्ता भूमिका

en: Multilingual
hi: बहुभाषी

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
