Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Save
oc: Enregistrar

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
