Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Language
af: Taal

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Save
af: Stoor

en: User role
af: Gebruikersrol
