Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Language
az: Dil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Multilingual
az: Çoxdilli
