Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Save
be: Захаваць

en: Weight for @title
be: Вага для @title
