Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Language
bg: Език

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Save
bg: Запази

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
