Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: User role
da: Brugerrolle

en: Multilingual
da: Sprog

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
