Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Save
de: Speichern

en: User role
de: Benutzerrolle

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Weight for @title
de: Gewichtung für @title

en: No items.
de: Keine Einträge.
