Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User role
el: Ρόλος χρήστη

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
