Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Save
es: Guardar

en: User role
es: Rol de usuario

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Weight for @title
es: Peso para @title
