Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Save
fi: Tallenna

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
