Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Save
he: שמירה

en: User role
he: תפקיד המשתמש

en: Multilingual
he: ריבוי שפות

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
