Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Language
hr: Jezik

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
