Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Save
hu: Mentés

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Weight for @title
hu: @title súlya
