Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Save
ja: 保存

en: User role
ja: 役割

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
