Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Language
jv: Basa

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Save
jv: Simpen

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
