Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Language
ka: ენა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი
