Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Save
lt: Saugoti

en: User role
lt: Narių rolės

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: Weight for @title
lt: @title svoris
