Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Save
lv: Saglabāt

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Multilingual
lv: Daudzvalodu

en: Weight for @title
lv: Svars @title
