Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Language
pl: Język

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Save
pl: Zapisz

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: No items.
pl: Brak elementów.
