Role Language Negotiation (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Save
ro: Salvare

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Multilingual
ro: Multilingv

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
